آمادگی برای نصب از CMM نانو

Source:

پس ازدستگاه های اندازه گیریبه کاربر تحویل داده می شود، لطفا جدی آمپر انجام; بررسی های لازم و انجام آماده سازی برای نصب مانند سایت نصب گذشت و ابزار تحویل حمل و نقل.

1. بسته بررسی

بررسی و تعداد جعبه های بسته بندی و شماره سریال و وضعیت ظاهر. زمانی که کمبود وجود دارد و یا چیزی را شکسته، لطفا گروه مربوط تحویل در زمان روشن شدن حقیقت و تماس با ما تماس بگیرید.

2. پیاده کردن جعبه بسته بندی

جعبه بسته بندی توسط تکنسین های ما و کاربر با هم باز می شود باید. قطعات در جعبه باید از شکسته شدن محافظت می شود. پس از بسته بندی جعبه باز، حالت محموله کمیت و قطعات جدا شده با توجه به لیست بسته بندی لطفا.

3. تمیز کردن لوازم جانبی

قبل از اینکه آنها حمل از به منظور حفاظت از CMM و قطعات از آسیب و یا زنگ در طول حمل و نقل، CMM اجزاء به طور جداگانه بسته بندی شدهتولید کننده. لطفا تمیز کردن قبل از نصب.

4. قدرت و پمپ هوا

تغذیه ولتاژ پایدار 220V AC مورد نیاز است. کاربر باید کابل زمین منحصر به فرد آماده. جریان و فشار پمپ هوا باید مقررات باشند. هوا باید قبل از ورودی به CMM در فیلتر شده. هوای فشرده به CMM باید خشک باشد و دمای هوا نزدیک به اندازه گیری دمای اتاق که هوا تحمل سیلندر قطعات به طور معمول تا اطمینان حاصل شود دقت و ثبات CMM کار تضمین می باشد.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

پست الکترونیکی:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.