مزایای استفاده از دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک CMM

Source:

سه دستگاه Coordinate Measuring (CMM) یک نوع از اندازه گیری دستگاه که می تواند شکل هندسی، طول و محیط یک دایره تقسیم در محدوده یک فضای نشان دهنده است. می توان آن را دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک نوع تقسیم شده است.

نیمه اتوماتیک CMM، در مقایسه با CMM اتوماتیک، عدم است کامل سیستم سوزن پروب به صورت خودکار . هنگامی که قطعه کار با توجه به برنامه اندازه گیری می شود، یک بار برای تبدیل پروب را به زاویه های مختلف، آن را باید تحول مصنوعی استفاده کنید.

از نظر دقت، کتابچه راهنمای سه مختصات دستگاه اندازه گیری خالص عملیات کتابچه راهنمای کاربر است، بنابراین خطای تصادفی بیش از نوع اتوماتیک است. تمام اتوماتیک دستگاه Coordinate Measuring، در مقایسه با نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک CMM است به سیستم کنترل اتوماتیک در زمان اندازه گیری، که می تواند انجام دسته ای اندازه گیری از طریق برنامه نویسی. بنابراین در مقایسه با کتابچه راهنمای سه دستگاه Coordinate Measuring، نوع خودکار تا حد زیادی بهره وری تشخیص را بهبود بخشد.

از نظر قیمت، نوع دستی از آنجا که هیچ سیستم کنترل حرکت وجود دارد، به طوری که قیمت نسبتا پایین است. به طور کلی، نوع دستی به یک نیاز بالا در اپراتور، اپراتورهای تجربه بیشتری داشته باشد، دقت بالاتر می تواند برسد. به طور کلی، اگر بازرسی مقدار کوچک است و دقت بالا نیست، می توانید کتابچه راهنمای کاربر CMM را انتخاب نمایید. نوع نیمه اتوماتیک دارای مزایای خاص در قیمت در مقایسه با CMM اتوماتیک. اما در بهره وری اندازه گیری، به طور کامل خودکار بهتر است.

لطفا در صورت هر گونه سوال و یا مشاوره به ما اطلاع

پست الکترونیک: overseas@cmm-nano.com


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.