تفاوت CMM اندازه گیری ساخته شده از الیاف طبیعی (دوم)

Source:

موقعیت خطا مربوط به عوامل واقعی بر تغييرات عناصر اندازه گیری شده است. به عنوان معیار واقعی قطعات نیز شکل خطا است، بنابراین آن نیاز به شبیه سازی عناصر معیار در سنجش مرسوم که معمولا سطح با شکل به اندازه کافی استفاده کنید.

هنگام استفاده ازسه دستگاه مختصات، ما فقط نیاز به چند نقطه مختصات بر روی قطعه کار را اندازه گیری و سپس درجه خطا را می شود توسط کامپیوتر محاسبه می شود. دقت اندازه گیری بستگی به دقت CMM، ربطی به با آثار محل، بنابراین بیشتر نزدیک به وضعیت واقعی قطعات آن آزمایش می شود.

اندازه گیری سطح را می توان به دو نوع تقسیم: یکی این است که نظریه اندازه گیری سطح شکل شناخته شده، سپس ارزیابی سطح واقعی در واقع آن اغلب نیاز به اندازه گیری منحنی مشخصات سطح خطا; دیگر نظریه است از منحنی شکل سطح ناشناخته، با توجه به اطلاعات واقعی اندازه گیری سطح نظریه اتصالات است. روش مرسوم است که عمدتا برای نوع اول اندازه گیری استفاده می شود.

در طول فرآیند اندازه گیری با استفاده از CMM ما تنها نیاز به جای قطعات به workbench، صحیح موقعیت و تراز، آزمایش اندازه گیری نقاط مختلف در حالت دستی اندازه گیری و مقایسه نتایج اندازه گیری با کانتور نظری.

روش اندازه گیری معمولی نه تنها قابلیت تکرار صادق فقیر اما اندازه گیری بهره وری پایین است. سه دستگاه مختصات به استاد از تجهیزات اندازه گیری متداول است، اما اندازه هندسه و شکل در همان زمان می تواند اندازه گیری سخت تر است. در موقعیت خطا اندازه گیری ما نیازی به استفاده از دستگاه های کمکی برای محک شبیه سازی. علاوه بر این با CMM استدقت اندازه گیری بالاو اندازه گیری بهره وری که باید در تست کیفیت تولید می شود.


لطفا به ما اطلاع اگر quesrions و یا مشاوره

پست الکترونیکی:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.