CMM تفاوت EBTWEEN تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

Source:


سه CMM را در واقع به نوع تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی می توان تقسیم کرد. در حالی که کاربر به طور کامل توسط مصنوعی کنترل اتوماتیک کاملا توسط کامپیوتر کنترل می شود. و نیمه اتوماتیک بدون سوزن اتوماتیک دوار سر و کنترل سیستم، پس تا زمانی که شما باید تبدیل زاویه پروب دستی زمانی که لازم است تبدیل زاویه سوزن است. ما در مورد تفاوت بین نیمه اتوماتیک و اتوماتیک!


الف تفاوت قیمت

از دیدگاه خریدار نگرانی اول باید تفاوت قیمت، سر پروب CMM نیمه اتوماتیک متفاوت از آن از آنهایی که تمام اتوماتیک است. کتابچه راهنمای کاربر است که ارزان تر از خودکار...

ب دقت اندازه گیری

نسبت به قیمت، دقت اندازه گیری یکی از اوراق بهادار که محصول می توانید تست که آیا واجد شرایط، پس دقت بالاتر می تواند منجر به کیفیت بهتر است. نیمه اتوماتیک با توجه به نیاز های مصنوعی برای آزمون، تنظیم برخی از خطا در فرآیند اندازه گیری داشته باشند. تمام اتوماتیک کاملا توسط کامپیوتر، که تا حد زیادی کاهش می دهد خطا انسان کنترل می شود. بنابراین نسبتا دقت CMM خودکار بالاتر از آن از CMM نیمه اتوماتیک است.

C. بهره وری تولید

ریشه یک بنگاه اقتصادی بهره وری جز کیفیت است. CMM تمام اتوماتیک توسط کامپیوتر در فرآیند اندازه گیری، که نیاز فقط مهندس جلوی کامپیوتر تنظیم و در برنامه کنترل می شود. در حالی که نیمه اتوماتیک CMM، به دلیل تاثیر راهنمای آزمون نیست. تا زمانی به عنوان نیاز به تبدیل سر پروب دستی، نیمه اتوماتیک CMM مزیت کمتر از آنهایی که تمام اتوماتیک.

تفاوت بین نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک CMM فوق را معرفی می کنیم. در واقع بهتر است زیرا انتخاب بین تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کاملا با توجه به وضعیت واقعی است که نمی توان گفت. ما کلی، نمی باشد.پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.